Renk seçin:


Yakışıklı Carlos İzmir’den geçti

Yakışıklı Carlos İzmir’den geçti

En Son Magazin Haberleri

Yeni Asır’dan Ercan Akgün’ün haberine göre Dora Magazin Dergisi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen “Alsancak Moda Günleri” defile, söyleşi ve renkli aktivitelere ev sahipliği yaptı.

Günün kapanış defilesinde podyuma çıkan İspanyol reklam yıldızı Carlos Martin ise genç kızları heyecanlandırdı. Kapanış defilesinde Torres By Melis Turan’ın yeni sezonu görücüye çıktı. 12 erkek mankenin boy gösterdiği defilede İspanyol reklam yıldızı Carlos Martin de yer aldı. Yakışıklı manken podyuma üstsüz bir kıyafetle çıkınca, defileyi izleyen hanımlar cep telefonlarıyla bol bol görüntü aldı.

Teması şiddet

Alsancak Tren Garı’nda Serkan ve Gökhan Duman kardeşlerin koreografisinde yapılan defilelerde Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü öğrencilerinin hazırladığı “Şiddet” temalı kıyafetler sunuldu. 21 mankenin görev aldığı defilenin sonunda genç popçu Suadiye mini konser verdi.

Günün ikinci defilesinde Ayakkabı Prensi’nin tasarımları, üçüncü defilede ise genç modacılardan Eda Erdoğan’ın koleksiyonu sunuldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ