Renk seçin:


‘Sevgi İzi’ sınırları aştı!..

‘Sevgi İzi’ sınırları aştı!..

En Son Medya Haberleri

Sabah’tan Özlem Avcı’nın haberine göre Atv’nin beğeniyle izlenen ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ isimli programının sunucusu Müge Anlı, geçtiğimiz hafta Azerbaycan Abşeron Valisi İrade Gülmemmedova’nın davetlisi olarak Bakü’ye gitti.

Azeriler; Avukat Rahmi Özkan ve Prof. Dr. Şevki Sözen’in de aralarında bulunduğu ekibiyle ülkelerini ziyaret eden ünlü sunucuya büyük ilgi gösterdi. Anlı ve ekibi, kısa bir şehir turundan sonra Haydar Alivey anıtına çiçek bıraktı. Bakü’de bulunan Türk Şehitliği’ni de ziyaret edip dua okuyan ekip daha sonra Haydar Aliyev Merkezi’nde gerçekleşen törene katıldı.

ANLI’YA PLAKET VERİLDİ

Törende ‘Sevgi İzi’ kampanyası hakkında bilgi veren Müge Anlı, Azerilerin de artık www.senibuldum.com adlı site aracılığıyla kayıp yakınlarına ulaşabileceklerini anlattı. Üç ay önce başlattığı kampanyanın sınırları aşarak kardeş ülke Azerbaycan’a kadar ulaşmasından dolayı mutlu olduğunu söyleyen sunucuya, İrade Gülmemmedova törenle plaket verdi. Törenlerin ardından Hazar TV’de ‘Sağlıkla’ programına katılan Müge Anlı, ‘Sevgi İzi’ isimli projesini anlattı.

SEVGİ İZİ ODASI AÇILDI

Müge Anlı; ‘Sevgi İzi’ Azerbaycan temsilcisi Gülgün Gocayeva ve projenin uygulanacağı Vimay Med Klinik Direktörü Elnare Umayeva ile birlikte kliniği de ziyaret etti.

Ünlü sunucu klinikteki doktor ve hemşireler tarafından çiçeklerle karşılandı. ‘Sevgi İzi’ odasının açılışını yapan Anlı’ya, daha sonra ‘Sevgi İzi’nin uygulanacağı çocuklar ve aileleriyle bir araya gelerek www.senibuldum.com adresinden verilen kod numaralarını kollarına uygulanarak ‘Sevgi İzi’ kampanyasını resmi olarak Azerbaycan’da başlattı. Müge Anlı, son gün de Abşeron Valisi İrade Gülmemmedova tarafından antika halı hediye edildi. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ