Renk seçin:


günaydın aşk mesajları,sevgiliye günaydın mesajları

günaydın aşk mesajları,sevgiliye günaydın mesajları

günaydın aşk mesajları,sevgiliye günaydın mesajları, 2017 günaydın aşk mesajları

sevgiliye-gunaydin_mesaji-2017

Sizlerde yeni mesaj bulmak ve klasik mesajlardan sıkıldıysanız yazımız tam size göre. EN yeni tarz şekil günaydın aşk sözleri sizlerle.

Günaydın Mesajı

Kalbimin attığı kadar gerçek sana olan bağım. Senin kadar güzel hislerim, bana kattığın anlamın. Seni çok seviyorum ey güzel bakışlı kadın. Günler sen varken anlamlı, geceler seninle birlikte yıldızlı, gündüzlerin hayrı seninle, şerri sensizlere. Günün güzel başlasın ve içinde ben de olayım. Günaydın sevgilim.

 

Gözlerimin gördüğü herşeyden daha güzel senin yüzün, bu sabah resmine bakınca tekrar anladım. Baş ucumda duruyorsun ve her sabah sana bakmadan güne başlayamıyorum. Sen iyi ki varsın kadın, günaydın.

 

Kalbimin içine bir olta salladın ve ben o oltaya takıldım, üstelik yem de atmamıştın. Bilerek delsin istedim boğazımı o çengel. Yakalandığım en güzel oltaydın. Denizimi terkedip, topraklarına basmaya başladım. Adım atmak seninle anlam buldu, oksijenin ciğeri yakması seninle güzeldi ve ben en çok yanında olmayı sevdim. Aslında sen beni değil, ben seninle olmayı seçtim. Günaydın sevgilim.

 

Sabahları en büyük hobim seni sevmek benim. Her sabah sıcak yatağımdan kalkar önce senin güzel yüzünü öperim. Sonra dağınık saçlarını oynar, nasıl uyuduğunu izlerim. Gün seninle başlar ve her gece seninle birlikte aynı yatakta son bulur ve ben bu hayatın en çok senli olan kısmını severim. Yine senden önce uyanan bedenimle sana günaydınlar dilerim. Şimdi sıra güzel yüzünü öpmekte.

 

Bazen yanımda uyuduğun zamanlar geliyor aklıma. Sabahları uyandığımda yatağa dökülen saçlarını severdim. Uzun zamandır yan yana uyuyamadığımızı farkettim. Dökülen saçalrını toplamak istiyorum yine. Sana sarılarak uyanmak, senin yanında huzura doymak istiyorum. Yeniden birlikte uyanacağımız bir sabah diliyorum, günaydın sevgilim.

 

Ayakların basmalı tekrar bu odaya. Ellerinle dokunmalısın kitaplarıma, kıyafetlerimden giymelisin üstüne ve sana çok yakışmalı yine. Yatağıma girmelisin kadın, benim tenimle buluşmalı tenin. Uyurken seni izlemeliyim. Sensiz bir güne daha günaydın kadınım.

 

Kalbinin içinde olmak yetmiyor bazen, artık yatağında da olmalıyım. Seninle açılmalı gözlerim ve seninle birlikte son bulmalı huzursuz kabuslarım. Gel ve yok et sensizliği. Gel ve sarıl bana, dinlensin yüreğim de, uykularım da. Günaydın sevgilim, sensizliğe son kez günaydın.

 

Günaydın mesajları ile sevdiklerinizin gönlünü hoş edebilir, onlara güzel mesajlar yollayabilirsiniz. En güzel günaydın mesajı.

2018 günaydın mesajları, 2018 aşk mesajları, 2017 yeni aşk mesajları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ