Renk seçin:


”Eşime şiddet uygulamadım”

”Eşime şiddet uygulamadım”

İbrahim Toraman dayak iddialarını yalanladı: ‘Eşime hiçbir şekilde şiddet uygulamadım, bunlar iftiradır’

Beşiktaş’ın eski kaptanı İbrahim Toraman’ın eşine bebeği kucağındayken şiddet uyguladığı öne sürülmüştü. İbrahim Toraman 360’ta Telegol programında bu iddialar üzerine açıklama yaptı.

Gündeme bomba gibi düşen “Toraman’a şiddet suçlaması” haberlerinin gerçeği yanstımadığını dile getiren İbrahim Toraman, eşine şiddet uygulamadığını Telegol programında açıkladı.
 
İşte İbrahim Toraman’ın açıklaması;
 
-ANNELER ÖZELDİR-
 
Hayatında en önemli insanın Annesi olduğunu vurgulayıp, kadınların özel olduğunu söyleyen İbrahim Toraman; ”Sosyal medyada yazılılanlar umrumda değil. Ben profesyonel bir insanım. Benim hakkımda iddialar var söylentiler var. Bunlar üzücü. Benim hayatımda en önemli insan Annemdir. Anneler özeldir. Çocuk doğuruyorlar. Bundan dolayı bütün kadınlar özeldir.”
 
-HAKKIMDA ÇIKAN ŞEYLER İMKANSIZDIR-
 
Hakkıında çıkan iddiaların imkansız olduğunu dile getiren İbrahim Toraman; ”Her şeyi geride bıraktım. Bu olaylar yüzünden sadece çok üzüldüm. Benim hakkımda çok iddialar var. Gazetelerde yayınlanan şeyler var. Çocuğu kucağındayken eşini dövdü diyorlar. Bunlar imkansız şeyler. Çocuk kucağındayken anne dövülür mü? Böyle bir insan bir baba olabilir mi? İnsan bu şekilde bişey yapmaz. Bunu nasıl yazıyorlar anlamıyorum.”
 
-GERÇEKLER ORTAYA ÇIKACAKTIR-
 
Gerçeklerin ortaya çıkacağını söyleyen Toraman; ”Benim susmamın sebebi yargıya intikal edeceği içindir. Ben adalete güveniyorum. En geç gerçekler ortaya çıkacaktır.”
 
-SAYGI DUYUYORUM-
 
Çocuğunun annesine saygı duyduğunu açıklayan Toraman; ”Ben, çocuğumun annesine saygı duyuyorum. Bana zarar vermek istiyorsun, kendini de düşünmüyorsun ama ortada bir çocuk var. Ben çocuğumu çok seviyorum. Böyle bir şey yapılmaz. Bunu bir annenin düşünmesi gerekiyor.”
 
-ÇOCUĞUMU GÖREMİYORUM-
 
Oğlunu çok özlediğini dile getirip, hakimler sayesinde gerçeğin ortaya çıkacağını söyleyen İbrahim Toraman; ”Böyle bir şeyi basına vermek her şeyi belli ediyor zaten. Çocuğumun annesin amacı anlaşılıyor. Hakimler sayesinde her şeyi ortaya çıkartacağım. Kendime güvenim tam. Bunlar beni sadece çok üzmüştür. İki günden beri şok içerisindeyim. Oğlum için çok üzülüyorum sadece. 40 gündür çocuğumu görmüyorum.”
 
-ŞİDDET UYGULAMADIM-

 
Eşine şiddet uygulamadığını dile getiren Toraman; ”Yazılanlar, çizilenler gerçeği yansıtmıyor. Yakın zamanda her şeyi gözler önüne çıkartacağım. Kimler yönünden yapıldığını biliyorum. Benim adıma mahkeme açılmadı. Mahkeme açılsa kendimi savunacağım. Son olarak şunu söylüyorum ben Türk Kanununa güveniyorum. Eşime karşı hiçbir şekilde şiddet uygulamadım. Her ailede tartışma vardır ama eşime şiddet uygulamadım. ”
 
-YAZILANLAR, ÇİZİLENLER UYDURMADIR-
 
Kendisine itiraf atanların çıkıp özür dilemesini dile getiren İbrahim Toraman; ”Ülkemizde çamur at izi kalsın olayı vardır. Bu yazılanlar, çizilenler uydurmadır. İmkansız şeylerdir. Umarım bana iftira atan insanlar benden özür dilerler.” diyerek sözlerini tamamladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ