Renk seçin:


açık omuzlu bayan elbise modelleri, 2017 açık omuzlu elbise modelleri

  • 24 Haziran 2016
  • 634 kez görüntülendi.
açık omuzlu bayan elbise modelleri, 2017 açık omuzlu elbise modelleri

açık omuzlu bayan elbise modelleri, 2017 açık omuzlu elbise modelleri

2016 2017 yılında açık omuzlu elbiseler oldukça popüler ve moda. Bizlerde sayfamıza açık omuzlu bayan elbise modellerini ekliyoruz.

O halde, sokak modasının öne çıkan açık omuzlu kombin örneklerine bir bakalım. Biz kıyafetlerimize ne şekilde katabiliriz bu parçaları, inceleyelim, ilham alalım, yeni kombinler için kolları sıvayalım. 

AÇIK OMUZLU BLUZA EN ÇOK YIRTIK BİR JEAN YAKIŞIR!

Yazın jeanlerin en güzel tamamlayıcılarından biri açık omuzlu bluzlardır. Bluzunuzun tarzına ve ayakkabınızın modeline göre bu kombinle gidebileceğiniz yerler konusunda sınırsız alternatifiniz olabilir.

PİLELİ MİDİ BOY ETEĞİNİZLE NE GİYECEĞİNİZİ ARTIK DÜŞÜNMEYİN!

Pileli etekler biz bayanları çabucak etkisi altına alan, ancak kombin yaparken de bir o kadar kararsızlık yaşatan parçalar arasında sayılabilir. Dar kesim omzu açık bir bluz ile bu soruna kalıcı bir çözümbulmak mümkün. İkisinin uyumu göz kamaştırıcı değil mi?

MİNİ BİR ŞORTUN OLMAZSA OLMAZI OMUZLARI AÇIKTA BIRAKAN BİR BLUZSA EĞER, VAKİT KAYBETMEDEN EDİNMELİ!

Evet gerçekten de uyum harika. Bunaltıcı sıcağın etkisini bir o kadar azaltacak kısa şort, omzu açık bluz ikilisi bu yazın favori kombinlerinden olabilir.

KİM DEMİŞ “AÇIK OMUZLU BLUZLA OFİS STİLİ OLMAZ!” DİYE?

Açık omuzlu bluzların dekoltesi, bluzun modeline ve tarzına göre değişkenlik gösteriyor. Yani az dekolteli, omuzları az açıkta bırakan, daha çok kayık yakayı andıran bluzlarla şık bir ofis stili yaratmak tabi ki mümkün!

AÇIK OMUZLU ELBİSELERİ DE YAZ AYLARINDA ES GEÇMEYİN!

En az açık omuzlu bluzlar kadar kabul gören, şık duran açık omuzlu elbiseler, tek parça olmaları sayesinde de kombin yaparken bayanlara kolaylık sağlıyor. Bu tarz elbiselerle çabasız şık olmak çok basit. Tek yapmanız gereken ayakkabı ve çantaya karar verip, birkaç aksesuarla görüntünüzü hareketlendirmek.

 

 

omzu acik elbise omuzları açık elbise modelleri omzu açık bluzler omzu açık abiye omuz dekolteli elbise kayık yaka elbise mini elbiseler japon style elbise

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ