Renk seçin:


2017 2018 bob saç modelleri, 2016 kısa saç modelleri

2017 2018  bob saç modelleri, 2016 kısa saç modelleri

2017 2018  bob saç modelleri, 2016 kısa saç modelleri

 

yazımızı saçlarında değişikli yapmak isteyen bayanlar için hazırladık. Her ne kadar bu saç modeli son dönemlerde popülerliğini biraz yitirmiş olsa da, saçlarını kısa kestirmek isteyen bayanların riske girmeden deneyebileceği bir model olarak hala saç trendleri arasında kendine yer bulabiliyor. Bob saç kesimi, küt saç modelinin boyu kulak hizasına kadar olan halidir. Bayanlara daha modern ve genç bir hava kattığı için uzun saçlı bayanların çoğu geçtiğimiz dönemlerde bob saç modeline geçiş yaptılar.

Bob saç modeli düz, dalgalı ve kıvırcık saçlara rahatlıkla uygulanabilmesi bakımından bayanlara avantaj sağlar. Dışarı çıkacağınız zaman saçlarınızı şekillendirmekle uğraşmak zorunda olmadığınız için vakitten tasarruf edebilirsiniz. Her saç rengine ayrı bir  hava katan bu saç kesimi, aralarına atılan ombre ışıltıları sayesinde daha çekici bir hale gelmektedir. Bob saç genç bayanlar kadar orta yaşta bayanların da en sık tercih ettiği saç modellerinden birisidir. Bunun nedeni de bu saç kesiminin bayanları genç gösteren saç modelleri arasında bulunmasıdır. Kısa saç akımının yayılması ile bayanların büyük çoğunluğu saçlarını kısa kestirmeye başladığı için, bob saç modeli de bir dönem en çok tercih edilen saç kesimleri arasında zirveye ulaştı. Bu sezon bob saç modeli biraz daha uzun bir halde lob ismi ile gündemde. Lob saç kesimi de bob ile aynı olup, aradaki fark bu kesimin omuzlara kadar uzanıyor olması. Sıralama açısından bu sezon lob saç modelleri daha yukarıda olsa da kısa saç kullanmak isteyen bayanlar hala bob saç kesimini tercih ediyorlar.

Siz de saçlarınızı kısa kestirmek istiyor fakat buna cesaret edemiyorsanız ilk etapta saçlarınıza bob saç kesimi uygulatabilirsiniz. Bu şekilde kısa saça adapte olduktan sonra saçlarınızı daha kısa kestirebilirsiniz. Bob saç modeli çok rahat kullanıldığı için bu tarzı denedikten sonra başka saç modeli denemek istemeyebilirsiniz. Bayanların çoğu bahar ve yaz aylarında sıcaklardan bunalmamak ve rahat etmek için saçlarını kestirmeyi tercih ederler. Eğer siz de saçlarınızı kestirmek istiyorsanız ilk olarak bob saç modelini denemekle işe başlayabilirsiniz. Her saç rengi ile ayrı bir güzellik kazanan bu saç kesimini tercih edenlerin tek dikkat etmesi gereken nokta bu modelin yüz şekillerine uyup uymadığıdır. 2016 bob saç modelleri aralara atılan kahverengi, sarı, kızıl, mor ve pembe ışıltılarla çok daha modern bir hale gelmektedir. Görünümünüzde köklü bir değişiklik yapmak isterseniz saçlarınıza bob kesim yaptırdıktan sonra aralara da ombre attırabilirsiniz.

Aşağıda sizlerle sezonun en çok tercih edilen bob saç modelleri ile ilgili görselleri paylaşıyoruz. Saçlarınızı kestirmeyi düşünüyorsanız bu resimler karar vermenize yardımcı olabilir.

ünlülerin-saç-modeli

2016-bob-saç-modeli

küt saç modelleri düz küt saç modelleri küt saç kesim modelleri bob kısa saç modelleri uzun bob saç kesimi bob model saç asimetrik saç kesimi bob kesim kimlere yakışır

asimetrik-bob-saç-modeli

bob-saç

bob-saç-kesim-modeli

bob-saç-kesim-modelleri

dalgalı-bob-saç-kesimi

dalgalı-bob-saç-modeli

düz-bob-saç-modeli

farklı-bob-kesim-saç-modeli

kahküllü-bob-kesim

kısa-saç-kesimi

kısa-saç-modeli

saç-modeli

sarı-bob-saç-modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ